Taneční obuv dámská 1707

Taneční obuv dámská, podpatek Stiletto 8,5 cm
Cena celkem
od 1 790 Kč
Velikost:
Zvolte variantu
Kód produktu
166
Záruka
2 roky
Popis
Diskuse
Hodnocení

Speciální taneční obuv je produkt, který byl vyvynut pro sportovní tanec a má proto jedinečné vlastnosti, díky kterým se tanec stává komfortním. Exkluzivní vzory obuvi značky REN dance design byly vybírány tak, aby si přišla na své jak členka tanečních kurzů, tak i tanečnice na výkonnostní úrovni sportu. Každý vzor má praktickou rychlozapínací sponu. Pokud si nejste jistá šířkou, zvolte unikátní vzor 1701 a 1702 s možností volby šířky přední části pomocí štrasových přazek. 

Obuv je určena pouze pro nošení v interiéru.

Vrchní část obuvi je vyrobena z textilního materiálu, proto ji před prvním použitím naimpregnujte vhodným přípravkem pro snadnější údržbu. Na případné skvrny pak použijte pouze vlhký hadřík, mokrý by mohl na saténu zanechat mapy. 

Spodní část obuvi, tedy podrážka, je vyrobena z broušené kůže. Ta má speciální funkci, a to zamezit uklouznutí na parketu/podlaze a zároveň umožnit točivé a skluzné pohyby nohou při tanci. Kůže se časem zanáší nečistotami, které je potřeba jednou za čas vyčesat speciálním kartáčem pro obnovení funkčnosti. 

Proto, aby Vaše obuv vydržela co nejdéle a vy se v ní cítila dobře:

  • nechoďte v této obuvi na exteriérové povrchy a vyhněte se jakékoli vodě. Podrážka by ztvrdla.

  • obuv po použití uskladněte na prodyšném místě.

 

 

0,0
Bez hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Napsat vlastní recenzi
Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskusi.
Položit dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím